Wynajem serwerów

Na przestrzeni ostatnich lat technologie serwerowe stały się znacznie bardziej przyjazne i dostępne. Wykorzystuje się je  nie tylko w dużych przedsiębiorstwach ale również w małych i średnich firmach. Biorąc pod uwagę bieżące wymogi w tym rozbudowę infrastruktury jak i nadzwyczajne potrzeby związane z  organizacją konferencji czy okresem wzmożonej aktywności, a także wysokie koszty zakupu i użytkowania serwera wiele firm podejmuje decyzję o wynajęciu serwera.

 

DelkomRent umożliwia Państwu wynajem serwerów, storage oraz macierzy, które służą do poprawnego działania sieci biurowych oraz ułatwiając komunikację w firmie. Nasza oferta skierowana jest do przedsiębiorstw, które dostrzegają potrzebę zmian, a także same nieustannie rozbudowują swoją infrastrukturę. Wynajem serwera dopasowanego do wielkości firmy pozwala ograniczyć koszty związane z jego zakupem, a także wymianą w przypadku zwiększenia liczby pracowników.

 

Własny serwer ułatwia komunikację w firmie, a także umożliwia współdzielenie urządzeń, takich jak drukarki czy kopiarki. Dodatkowym atutem posiadania własnego serwera jest możliwość udostępniania plików o dużym rozmiarze, tworzenie kopii zapasowych ważnych dokumentów, a także bezpieczny dostęp do plików z różnych lokalizacji.

 

Poznaj korzyści, które pociąga za sobą posiadanie wynajętego serwera:

  • Posiadając serwer znacznie łatwiej jest prowadzić politykę bezpieczeństwa i kontrolę poufnych danych
  • Szybkie tworzenie kopii zapasowych i archiwizacji danych
  • Możliwość korzystania z nowoczesnego oprogramowania dla firm, które wiąże się z koniecznością posiadania własnego serwera
  • Możliwość korzystania przez pracowników ze wspólnych urządzeń biurowych tj. drukarki, skanery, kserokopiarki
  • Możliwość wykonywania pracy zdalnie, gdyż wszystkie dane gromadzone są na serwerze firmowym

 

Ponadto wynajem serwerów wiąże się z kolejnymi korzyściami dla Twojej firmy, do których zalicza się:

  • redukcję i optymalizację kosztów związanych z infrastrukturą informatyczną

możliwość rozbudowy, modyfikacji lub wymiany serwera w zależności od potrzeb firmy

  • fachowa obsługa serwisowa
  • pomoc w zakresie nowych technologii
  • miesięczny abonament

 

Nasi specjaliści pomagają we właściwym doborze sprzętu oraz jego konfiguracji, dopasowanej do indywidualnych wymagań, a także sposobu działania firmy. Zapewniamy również obsługę techniczną oraz wsparcie serwisowe na czas wypożyczenia.

 

Proponujemy Państwu nowoczesne możliwości technologiczne, które oferują nam urządzenia największych producentów branży IT na świecie. W naszej ofercie posiadamy zróżnicowany sprzęt o różnych parametrach, którego dobór oraz konfiguracja uzależnione są od wielkości firmy oraz ilości komputerów podłączonych do serwera.