Ksero

Dynamiczny rozwój technologii często uniemożliwia biurom zapewnienie innowacyjnego sprzętu. Dlatego  coraz częściej zamiast kupować nowe urządzenia decydujemy się na nowoczesne rozwiązania w tym przypadku jest to wynajem kserokopiarek. Forma ta często jest znacznie bardziej opłacalna niż zakup i serwisowanie nowego sprzętu. Ponadto dzierżawa kserokopiarki pozwala na jej wymianę w każdej chwili.

 

W naszej ofercie posiadamy wydajny sprzęt wiodących producentów. Dobór urządzenia dostosowany jest indywidualnie do potrzeb oraz wymagań naszych klientów. Dysponujemy urządzeniami wielofunkcyjnymi: monochromatycznymi, kolorowymi oraz wielkoformatowymi.

 

Na czym polega wynajem kserokopiarek?

Sprzęt kserujący, dostępny w DelkomGroup wypożyczany jest na zasadzie usługi dzierżawy. Polega ona na opłacaniu stałego, miesięcznego abonamentu za użytkowanie kserokopiarki. Koszty związane z wynajmem sprzętu kserującego ustalane są indywidualnie do potrzeb naszych klientów.

 

Taka forma eksploatacji sprzętu pozwala na zaplanowanie oraz obniżenie budżetu na ksero, wydruki, kopie i skany w firmie. Dodatkowo można uniknąć wysokich wydatków związanych z zakupem nowego urządzenia. Stale określone koszty oraz konkretne warunki umowy eliminują ryzyko wystąpienia niespodziewanych wydatków związanych z naprawą i konserwacją urządzenia. Wynika to z faktu, że zapewniamy bezpłatną obsługę serwisową, obejmującą zarówno dojazd, przeglądy, konserwację urządzenia, naprawy ewentualnych usterek, jak i dostarczenie materiałów eksploatacyjnych w ilościach zgłoszonych przez użytkownika.

 

Korzyści z dzierżawy urządzenia

Wynajem kserokopiarki pociąga za sobą wiele korzyści. Oto najważniejsze z nich:

  • Brak kosztów związanych z zakupem nowego urządznie
  • Brak kosztów związanych z konserwacją sprzętu
  • Bezpłatna usługa serwisowa
  • Bezpłatna naprawa usterek
  • Czas trwania dzierżawy dostosowany do potrzeb klienta

Dostarczenie materiałów eksploatacyjnych zgodnie z zapotrzebowaniem