Wynajem komputerów

Dynamiczny rozwój firmy bądź nowe przedsięwzięcia często wymagają utworzenia nowego, tymczasowego stanowiska pracy. W takich sytuacjach niezbędne jest również odpowiednie przygotowanie miejsca pracy. Zakup nowego sprzętu komputerowego bądź multimedialnego jest wówczas nieopłacalny. Znacznie szybszym i tańszym rozwiązaniem jest wynajem komputerów.

 

Nasza oferta wypożyczenia sprzętu komputerowego skierowana jest do firm, które potrzebują wydajnego sprzętu, lecz nie widzą potrzeby inwestowania w jego zakup. Wynajem urządzeń jest zdecydowanie prostszym i tańszym rozwiązaniem, które sprawdza się podczas organizacji konferencji, szkoleń, czy tworzenia sezonowego stanowiska pracy. Jednorazowe skorzystanie z usługi pozwala na optymalizację kosztów w przedsiębiorstwie oraz zaopatrzenie się w niezbędny, innowacyjny sprzęt na określony czas.

 

Delkom Rent dysponuje nowoczesnym sprzętem komputerowym, zbudowanym na podzespołach światowego lidera branży IT – firmy Intel. Komputery dostępne w naszej ofercie zostały podzielone ze względu na różnice w parametrach na trzy kategorie: ekonomiczną, standard oraz premium. Bogata oferta sprzętowa jest gwarancją doboru odpowiedniego komputera do potrzeb naszych klientów. Ponadto jako jedna z niewielu polskich firm jesteśmy oficjalnym partnerem firmy Microsoft, dzięki czemu nasza usługa wynajmu obejmuje również funkcjonalne oprogramowanie oraz aplikacje przeznaczone do komputerów i serwerów.

 

Możliwości wynikające z wypożyczenia sprzętu komputerowego

Wynajem komputerów pozwala w szybki sposób utworzyć nowe, profesjonalne i bezawaryjne stanowiska pracy. Z kolei wypożyczenie sprzętu komputerowego na rozmaite eventy, szkolenia czy konferencje jest gwarancją niezawodności urządzeń, gdyż ich stan jest wcześniej dokładnie sprawdzany przez naszych specjalistów. Ponadto doświadczenie i znajomość sprzętu pozwala nam na dobranie parametrów komputerów zgodnie z Państwa oczekiwaniami. Dodatkowo na życzenie naszych klientów dostępna jest również opieka techniczna na czas organizowanych wydarzeń.

 

Współpracując z najlepszymi producentami sprzętów, oferujemy wynajem nowoczesnych, funkcjonalnych i niezawodnych komputerów, które sprawdzą się bez względu na specyfikę organizowanego wydarzenia.  Odpowiednia ilość sprzętu, znajdującego się w naszej ofercie, pozwala nam na obsługę zarówno dużych imprez, takich jak targi, konferencje, wystawy jak i kameralnych konferencji. Elastyczność oferty wynika z doboru sprzętu indywidualnie do wielkości danego wydarzenia.

 

Jednak nasza współpraca nie kończy się na wypożyczeniu sprzętu, gdyż zajmujemy się również kwestiami informatycznymi. Nasi pracownicy służą pomocą w prawidłowym podłączeniu urządzeń, instalacji oprogramowania czy właściwej konfiguracji – nie tylko komputerów ale również innych urządzeń dostępnych w ofercie np. projektorów, drukarek, systemów nagłośnieniowych czy urządzeń sieciowych.

 

Zalety wynajmu komputerów:

  • oszczędności wynikające z braku konieczności inwestowania w nowy sprzęt,
  • nowoczesne urządzenia dostępne w jednym miejscu i dopasowane do Twoich potrzeb,
  • pomoc w wyborze, podłączeniu i konfiguracji sprzętu,
  • atrakcyjna cena wynajmu sprzętu komputerowego,
  • usługi serwisowe w ramach umowy.

 

Konfiguracja oferowanych komputerów:

Zestaw PC 22″-24″

Monitor LCD 22″-24″ / CPU I5/8-16GB Ram/HDD SATA/Win 7-10 Pro PL

Właściwości: komputer przystosowany do pracy biurowej, może być wykorzystywany do szkoleń czy prezentacji. Pozwala na komfortową pracę z pakietem Microsoft Office. Warto dodać, że komputer jest bardzo cichy i oszczędny w użytkowaniu.

 

Stacja Graficzna CAD/CAM

Brak monitora w zestawie / CPU XEON / nVidia Quadro / 16-32GB / Win 7-10 Pro PL

Właściwości: komputer dla wymagających, przeznaczony jest do zaawansowanych programów graficznych. Wydajny procesor i dużą ilość pamięci RAM, szybki dysk SSD czyni z niego stacje roboczą dla profesjonalistów.