Wynajem drukarek

Wynajem drukarek

Optymalizacja kosztów w firmie to istotny aspekt każdej działalności gospodarczej. Chcąc uniknąć dużych inwestycji w firmowe sprzęty warto zdecydować się na wynajem drukarek. Rozwiązanie to  pozwala na redukcję kosztów, jednocześnie ciesząc się wydajnym sprzętem, którego parametry i specyfika wydruków będą odpowiadać Twoim potrzebom. Wynajem drukarek świetnie sprawdza się podczas prac sezonowych czy szkoleń. Nasza oferta skierowana jest również do firm, które pragną zoptymalizować proces drukowania lub planują zakup urządzenia drukującego.

 

Na czym polega wynajem drukarek?

W ramach naszych usług klienci otrzymują wybrane urządzenie drukujące, które dostarczamy we wskazane miejsce. Zapewniamy również instalację oraz konfigurację sprzętu wraz z innymi urządzeniami wypożyczonymi w DelkomGroup. Ponadto oferujemy kompleksową obsługę w przypadku problemów z poprawnym działaniem wynajętych drukarek.

 

Najwyższej jakości sprzęt

Oferujemy Państwu wynajem drukarek atramentowych i laserowych, które dają również możliwość drukowania wielkoformatowego. Dysponujemy tylko urządzeniami renomowanych producentów, takich jak Hewlett-Packard, Lexmark, Ricoch czy Epson. Staramy się spełnić oczekiwania naszych klientów i zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług dlatego rozwiązania dobierane są na podstawie indywidualnych ustaleń. Nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w wyborze optymalnego rozwiązania i doborze parametrów niezbędnych do potrzeb naszych klientów. W naszej ofercie znajdują się również urządzenia wielofunkcyjne (“all-in;one”) wyposażone w funkcję drukowania, skanowania i faksowania.

 

W skład naszej oferty wchodzą następujące urządzenia:

Urządzenia laserowe (atramentowe mono), czyli proste urządzenia drukujące, które skonfigurowane są bezpośrednio z komputerem lub sieciowo. W przypadku wynajmu takiego urządzenia nasi klienci ponoszą jedynie koszt wydrukowania faktycznej ilości stron, a opłata za wynajem krótko bądź długoterminowy zapewnia serwis urządzenia i wymianę tonerów.

 

Urządzenia laserowe (atramentowe kolor) – urządzenia drukujące zarówno w kolorze jak i mono, które skonfigurowane są bezpośrednio z komputerem lub sieciowo. W przypadku wynajmu takiego urządzenia nasi klienci ponoszą jedynie koszt wydrukowania faktycznej ilości stron, a opłata za wynajem krótko bądź długoterminowy zapewnia serwis urządzenia i wymianę tonerów.

 

Urządzenia wielofunkcyjne kolor – urządzenia drukujące, skanujące, kopiujące zarówno w kolorze jak i mono. Sprzęt ten skonfigurowany jest bezpośrednio z komputerem lub sieciowo. W przypadku wynajmu takiego urządzenia nasi klienci ponoszą jedynie koszt wydrukowania faktycznej ilości stron, a opłata za wynajem krótko bądź długoterminowy zapewnia serwis urządzenia i wymianę tonerów.

 

Dlaczego warto zdecydować się  na wynajem drukarki?

  • Brak kosztów zakupu i serwisowania urządzenia
  • Bezpłatny serwis, opieka techniczna
  • brak obowiązku utylizacji sprzętu
  • stałe koszty użytkowania przez cały okres trwania umowy,
  • możliwość korzystania ze sprzętu tylko wtedy, gdy jest on potrzebny,
  • zaopatrywanie się w najnowocześniejsze technologie,
  • urządzenie zastępcze na czas naprawy wypożyczonego urządzenia,

 

Zachęcamy do kontaktu z naszą firmą i przedstawienia nam swoich potrzeb. Nasi konsultanci z pewnością dobiorą optymalne rozwiązanie dopasowane indywidualnie do Państwa oczekiwań.