Usługa wynajmu sprzętu IT

Wynajem sprzętu komputerowego i multimedialnego to prosta i wygodna forma wsparcia zarówno małych jak i dużych przedsiębiorstw. Wiele firm potrzebuje różnorodnych urządzeń na czas prezentacji, spotkania biznesowego, szkoleń dla pracowników jak również podczas promocji na targach, wystawach czy utworzenia nowego stanowiska pracy tymczasowej czy sezonowej.

 

Do każdego z tych przedsięwzięć potrzebny jest odpowiednio przegotowany i skonfigurowany sprzęt komputerowy bądź multimedialny.  Jeżeli nie chcecie Państwo inwestować środków w zakup sprzętu wykorzystywanego jedynie okazjonalnie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty wynajmu sprzętu komputerowego i multimedialnego. Nasz doświadczony zespół pomoże przy doborze odpowiednich urządzeń, które będą dostosowane do Państwa potrzeb i wymagań.

 

Oferujemy naszym klientom sprzęt światowych marek, który jest testowany i dokładnie sprawdzony pod względem technicznym przed każdym wypożyczeniem. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu możemy również zapewnić obsługę techniczną danego przedsięwzięcia. Na życzenie klienta przygotowujemy, podłączamy i konfigurujemy sprzęt w docelowym miejscy, by wszystko przebiegło zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami.

 

Od lat działamy na rynku, co pozwoliło nam na zdobycie niezbędnego doświadczenia oraz zaufania wielu przedsiębiorstw. W naszej ofercie istnieje możliwość krótko- jak i długoterminowego wynajmu sprzętu komputerowego i multimedialnego. Indywidualne podejście do klienta pozwala nam na dopasowanie oferty tak, by spełnić Państwa oczekiwania.

 

Dlaczego warto skorzystać z usługi wynajmu sprzętu IT?

    •    Optymalizacja oraz zmniejszenie kosztów w firmie
    •    Gwarancja wypożyczenia najnowocześniejszego sprzętu
    •    Oszczędność czasu – znacznie łatwiej i szybciej wypożyczyć sprzęt niż zakupić nowy
    •    Niezawodność wypożyczonego sprzętu
    •    Pomoc techniczna w doborze, instalacji i konfiguracji urządzeń