O nas

Profesjonalne usługi tylko z Delkom Rent

Od 2008 roku świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, takie jak wynajem sprzętu komputerowego, serwerów oraz urządzeń multimedialnych wraz z ich instalacją oraz poprawną konfiguracją. Pomagamy w technicznej organizacji szkoleń, wydarzeń specjalnych, eventów, konferencji oraz imprez firmowych.

 

Staramy się ułatwić naszym klientom prowadzenie biznesu. Pomagamy zoptymalizować budżet Twojej firmy przeznaczony na zakup nowego sprzętu komputerowego i multimedialnego. Służymy wiedzą i wieloletnim doświadczeniem w rozwiązywaniu problemów technicznych małych, średnich i dużych przedsiębiorstw oraz instytucji. Nie boimy się wyzwań. Kilkunastoletnie doświadczenie pozwala nam na szybką realizację każdego, nawet bardzo dużego zamówienia. Podczas działalności na rynku zdobyliśmy zaufanie wielu firm, gdyż cechuje nas profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Dokładamy wszelkich starań, by spełnić Państwa oczekiwania, dlatego każdą realizację szczegółowo planujemy, a także podpowiadamy jakie rozwiązania wybrać. Nasze wsparcie widoczne jest już na etapie tworzenia projektu.

 

Prosty i jasne warunki wynajmu sprzętu IT

Chcąc nadążyć za rynkiem IT, który oferuje coraz nowsze rozwiązania my również rozwijamy się i rozbudowujemy nasza ofertę, by proponować naszym klientom możliwość wynajęcia innowacyjnego sprzętu IT. Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, związane z wynajmem, instalacją, lub doborem odpowiedniego sprzętu – zapraszamy do kontaktu. Współpraca z Delkom Rent oparta jest przede wszystkim na komunikacji – nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania związane z wypożyczeniem urządzeń, a także udzielą wielu informacji ułatwiających ten proces.

 

Oczywiście współpraca z naszą firmą nie kończy się na usłudze wynajmu. Delkom Rent oferuje szeroki wachlarz rozwiązań i możliwości związanych z właściwą organizacją oraz obsługą rozmaitych wydarzeń. Nasze działania kontynuowane są poprzez instalację i konfigurację sieci, serwera i stworzenie połączenia WIFI. W końcowym etapie nasi specjaliści podłączają urządzenia takie jak: drukarki, projektory czy sprzęt nagłaśniający.

 

Wynajem sprzętu komputerowego i urządzeń multimedialnych

Wspieramy firmy oraz przedsiębiorstwa w technicznej organizacji różnorodnych wydarzeń, szkoleń, konferencji czy eventów. Oferujemy usługę wynajmu sprzętu komputerowego oraz multimedialnego, który będzie idealnie dopasowany do Państwa potrzeb oraz danej sytuacji – nieważne, czy będzie to duża impreza, spotkanie biznesowe, czy też szkolenie w gronie współpracowników.

 

Zdajemy sobie również sprawę, że uniwersalny sprzęt nie istnieje. Różne sytuacje wymagają użycia odmiennych narzędzi: rzutnika o właściwej rozdzielczości, ekranu odpowiedniego rozmiaru bądź komputera o większej mocy. Usługa wynajmu pozwoli Państwu uniknąć sytuacji, w której zakupiony przez firmę sprzęt komputerowy nie będzie spełniał wymagań lub  wykorzystywany będzie jedynie okazjonalnie.

 

Jesteśmy partnerem  firmy  Microsoft, jako jedna z niewielu firm na rynku możemy wypożyczyć nie tylko sprzęt komputerowy czy multimedialny ale również oprogramowanie oraz dodatkowe, funkcjonalne aplikacje przeznaczone do komputerów i serwerów.

Ponadto każde urządzenie jest dokładnie sprawdzane przed wypożyczeniem. Na życzenie klienta zapewniamy również pomoc w jego podłączeniu, a także obsłudze technicznej podczas danego wydarzenia. Dajemy tym samym gwarancję, że wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, a wypożyczony sprzęt spełni Państwa oczekiwania.