Wynajem projektorów

Obecnie trudno wyobrazić sobie profesjonalną konferencję czy szkolenie bez rzutnika lub projektora multimedialnego. To niezwykle małe i funkcjonalne urządzenie można podłączyć zarówno do laptopa, notebooka, odtwarzacza DVD jak i komputera stacjonarnego. Projektor multimedialny umożliwia wyświetlenie filmów i odtworzenie dźwięku w atrakcyjny sposób. Jednak nieopłacalny jest zakup projektora jedynie w celu przeprowadzenia szkolenia czy konferencji. Znacznie lepszym rozwiązaniem będzie wynajem sprzętu.

 

Wynajem projektorów to idealne rozwiązanie dla firm, które sporadycznie korzystają z tego sprzętu i nie widzą potrzeby inwestowania w nowe urządzenia. Oferujemy dzierżawę projektorów multimedialnych, które znajdą zastosowanie podczas prezentacji, spotkań biznesowych, a także imprez firmowych. Rodzaj sprzętu oraz czas trwania umowy ustalany jest indywidulanie do potrzeb klienta. Z kolei dostarczenie i konfiguracja projektora spoczywa na naszych pracownikach.

 

Różnorodne zastosowanie projektorów

Projektory i rzutniki dostępne w ofercie naszej firmy mogą być wykorzystane do wyświetlania prezentacji w małych, średnich oraz dużych salach konferencyjnych. Urządzenia te są kompatybilne z każdym rodzajem sprzętu: laptopem, komputerem, a także odtwarzaczem DVD. Charakteryzują się różnymi parametrami, które umożliwiają wyświetlanie ruchomych obrazów na dużych płaszczyznach. Oferujemy Państwu również szeroką gamę ekranów projekcyjnych – biurowych, ramowych oraz wielkoformatowych. Sprzęt ten jest niezwykle poręczny, prosty w obsłudze oraz stabilny. Dzięki temu stał się niezbędnym elementem spotkań biznesowych i szkoleń.

 

Jaki projektor wybrać?

Wybór projektora zależny jest od wielkości sali oraz liczby uczestników. Oferujemy Państwu rozmaite projektory – od niewielkich i poręcznych po profesjonalne dostosowane do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Proponowane sprzęty posiadają doskonałe parametry pozwalające na wyświetlenie wysokiej jakości obrazów na różnych powierzchniach. Dodatkowo projektory zostały wyposażone w funkcje interaktywne, które ułatwiają obsługę. Do każdego wynajętego przez Państwa projektora pomagamy dobrać odpowiedni rodzaj ekranu oraz elementy dodatkowe, takie jak wskaźniki lub stojaki. Służymy również pomocą związaną z właściwym podłączeniem urządzenia oraz jego odpowiednią konfiguracją.

 

Dostępne w naszej ofercie projektory posiadają różną moc ANSI, którą potocznie nazywa się „siłą światła”. Jest to jeden z najważniejszych parametrów projektora, ponieważ decyduje on o zastosowaniu danego modelu. Dysponujemy różnymi klasami projektorów do 3000 ANSI, do 6000 ANSI, do 12000 ANSI. Dodatkowym atutem naszego sprzętu jest możliwość przedniej i tylnej projekcji.