Wynajem telewizorów plazmowych oraz monitorów LCD

Wydarzenia takie jak spotkania biznesowe, konferencje, wystawy czy targi wymagają szczególnej oprawy wizualnej. W takich sytuacjach idealnie sprawdzi się ekran telewizyjny, gdyż wymagany jest nieustanny dostęp do wyświetlanych treści. Jednak zakup nowego ekranu wymaga zainwestowania znacznej części budżetu firmy. Prostszym i tańszym rozwiązaniem jest wówczas wynajem ekranu, który zapewni doskonałą jakość obrazu oraz nada wydarzeniu profesjonalizmu. Ponadto umiejętnie zainstalowany sprzęt wpasuje się w otoczenie oraz wywrze duże wrażenie na odbiorcach.

 

Różnorodna oferta = wiele możliwości

Wynajem telewizorów plazmowych i monitorów LCD sprawdza się wszędzie tam, gdzie liczy się efektowne zaprezentowanie Państwa firmy. Ponadto dzięki wypożyczeniu sprzętu zamiast zaprzątać sobie głowę kwestiami technicznymi mogą Państwo skupić się na przekazie.

 

Delkom Rent dysponuje szeroką gamą plazm o przekątnych ekranu 32”, 42” a także 52”. W naszej ofercie znajdują się monitory dotykowe oraz monitory LCD. Proponujemy Państwu wyłącznie sprawdzony sprzęt renomowanych marek. Biorąc pod uwagę różnorodne potrzeby naszych klientów oferujemy zarówno monitory standardowe jak i o zaawansowanych parametrach technicznych. Znaczną uwagę przykładamy do jakości wypożyczonego sprzętu, co daje nam pewność, że spełni on swoje zadanie.

 

Sprzęt do zadań specjalnych

Duży ekran to idealne rozwiązanie, by uatrakcyjnić prezentacje bądź wyświetlać dynamiczne spoty reklamowe czy filmy. Znakomita rozdzielczość, wysoka jakość i ostrość wyświetlanego obrazu sprawia, że monitory oferowane przez Delkom Rent spełniają wysokie wymagania grafików, architektów czy projektantów.

 

Szeroka gama sprzętu, znajdującego się w naszej ofercie, pozwala na obsługę również dużych wydarzeń specjalnych, takich jak targi branżowe, spotkania firmowe lub konferencje. Ponadto nasi pracownicy chętnie pomogą Państwu w doborze odpowiedniego ekranu. Podpowiemy w jaki sposób ustawić oraz skonfigurować urządzenia, by w pełni wykorzystać ich możliwości. Na życzenie Klienta zajmiemy się montażem i demontażem sprzętu, a także konfiguracją urządzeń.