Usługi

Usługi

 

Usługa wynajmu

 

Jest to najprostsza i wygodna forma wsparcia przedsiębiorstwa zarówno małego jak i dużego, w organizacji prezentacji , spotkania biznesowego, szkolenia dla pracowników jak również promocji firmy na targach, wystawach czy przetestowania nowego stanowiska pracy.     

Do każdego takiego przedsięwzięcia potrzebny jest odpowiednio przegotowany sprzęt.  Jeżeli nie chcecie Państwo inwestować własnych środków na zakup sprzętu, który jest wykorzystywany okazjonalnie, zapraszamy do skorzystania z naszej oferty usługi wynajmu sprzętu komputerowego i multimedialnego.Nasz zespół pomoże przy doborze odpowiedniej specyfikacji. 

Korzystamy ze sprzętu światowych marek, sprzęt jest przez nas każdorazowo przetestowany i sprawdzony pod względem technicznym. Posiadając duże doświadczenie w tej branży , możemy zapewnić również obsługę techniczna danego przedsięwzięcia. Na życzenie klienta przygotowujemy w miejscu docelowym sprzęt i pomagamy pod względem technicznym aby wszystko przebiegało zgodnie z ustaleniami.

Jesteśmy partnerem  firmy  Microsof, jako jedna z niewielu firm na rynku możemy wraz z naszym sprzętem wypożyczać również oprogramowania i wszelkie dostępne aplikacje  firmy Microsoft , dla komputerów i serwerów . 

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, mamy wielu partnerów którym pomagamy zrealizować ich zamierzenia.  Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie  i elastycznie, słuchamy i staramy się w pełni spełnić oczekiwania.

 


Kalkulator wynajmu produktów i usług

Skorzystaj z kalkulatora wynajmu produktów i usług.

data: