O FIRMIE

O firmie

Delkom Rent jest częścią DelkomGroup sp. z o.o.

Od 2008 roku świadczymy profesjonalne usługi informatyczne, takie jak wynajem sprzętu komputerowego, serwerów oraz urządzeń multimedialnych, wraz z ich instalacja oraz poprawną konfiguracją. Pomagamy w technicznej organizacji wydarzeń specjalnych, eventów, konferencji oraz imprez firmowych.

Jesteśmy zespołem profesjonalistów

Ułatwiamy prowadzenie Twojego biznesu. Pomagamy ograniczyć koszty, które wiążą się z zakupem nowego sprzętu komputerowego oraz multimedialnego. Służymy wiedzą oraz pomagamy rozwiązywać techniczne problemy firm oraz instytucji.

Nie boimy się wyzwań

Do każdej naszej realizacji podchodzimy profesjonalnie. Planujemy, a także podpowiadamy najbardziej efektywne rozwiązania, które sprawdzą się w danej sytuacji.

Prosty wynajem sprzętu

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania bądź wątpliwości, związane z wynajmem, instalacją, bądź też doborem odpowiedniego sprzętu – zapraszamy do kontaktu. Współpraca z Delkom Rent oparta jest przede wszystkim na właściwej komunikacji – nasi przedstawiciele odpowiedzą na wszystkie pytania związane z wypożyczeniem urządzeń, a także udzielą wielu  pożytecznych informacji ułatwiających ten proces.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji

Współpraca z naszą firmą nie kończy się na usłudze wynajmu. Delkom Rent to również mnóstwo możliwości związanych z właściwą organizacją oraz obsługą różnorodnych wydarzeń specjalnych. Do każdego naszego zlecenia podchodzimy indywidualnie, proponując wyłącznie sprawdzone rozwiązania, przekładające się na Państwa sukces.

Usługa wynajmu

Wspieramy firmy oraz przedsiębiorstwa w technicznej organizacji różnorodnych wydarzeń specjalnych. Oferujemy usługę wynajmu sprzętu komputerowego oraz multimedialnego, który będzie idealnie dopasowany do Państwa potrzeb oraz danej sytuacji – nieważne, czy będzie to duża impreza targowa, spotkanie biznesowe, czy też szkolenie w gronie współpracowników.

Zdajemy sobie sprawę, że sprzęt uniwersalny nie istnieje. Różne sytuacje wymagają użycia odmiennych narzędzi: rzutnika o właściwej rozdzielczości, ekranu odpowiedniego rozmiaru, czy też komputera o pożądanej mocy. Usługa wynajmu pozwoli na uniknięcie sytuacji, w której zakupiony przez firmę sprzęt komputerowy wykorzystywany będzie jedynie okazjonalnie lub gdy jego parametry uniemożliwią skuteczne działanie.

W Delkom Rent udostępniamy do Państwa dyspozycji sprzęt najlepszych światowych marek.

Dzięki współpracy z firmą Microsoft, możemy wypożyczyć nie tylko sprzęt komputerowy czy multimedialny, ale również oprogramowanie oraz dodatkowe, funkcjonalne aplikacje przeznaczone do komputerów i serwerów.

Każde urządzenie jest przed wypożyczeniem dokładnie sprawdzane. Na życzenie klienta zapewniamy również pomoc w jego podłączeniu, a także technicznej obsłudze podczas danego wydarzenia. Dajemy tym samym pewność, że wszystko będzie przebiegało zgodnie z planem, a wypożyczony sprzęt sprawdzi się w każdej sytuacji.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do współpracy z Delkom Rent.